We can advise you on tel .:
basket: 0 pcs
total price: 0.00 $
0
Complete the order

Nejlepší místa kde se pokochat jarními květinami

Kam vyrazit pokochat se květinami

Podle nás neexistuje lepší způsob, jak strávit krásný jarní den, než vyrazit ven a užít si veškerých benefitů, které jarní příroda a počasí nabízí. To bez váhání zahrnuje ty nejkrásnější květiny celé sezóny! I když se v jarním období budete koupat v kráse květin na vaší zahradě, místních parcích a zahradách, rozhodně není na škodu načerpat trochu inspirace i ze světa a doufat, že jakmile doba dovolí, i vy budete moci všechna tato krásná místa navštívit. Různé evropské destinace mají rozhodně co nabídnou, nahlédneme i za oceán a ukážeme vám místa, které na jaro ožívají zcela novým životem. Pokud někdy v budoucnu budete plánovat jarní dovolenou a jste přitom vášnivým milovníkem květin všeho druhu, tyto destinace by vám rozhodně neměly uniknout.

 

Nizozemí

Tato destinace pravděpodobně nikoho příliš nepřekvapí. Slavný Keukenhof, nazývaný často také jako Zahrada Evropy je považován za jednu z největších květinových zahrad na celém světě! Každoročně je zde vysazeno přibližně 7 milionů cibulek, které v době svého květu tvoří nádherné květinové mozaiky. Festival tulipánů se zde koná každoročně v jarním období a trvá kolem 2 měsíců. Milovníci tulipánů si toto místo rozhodně oblíbí a budou se moci kochat až 800 různými druhy tulipánů.

 

Itálie

Roseto Fineschi, neboli zahrada plná růží, kterou můžete najít ve středním Toskánsku patří nepochybně do hledáčku každého milovníka růží! V této zahradě najdete nejvíce kultivarů růží, než v jakékoliv jiné růžové zahradě na světě. Pokud toužíte spatřit ty nejvzácnější odrůdy růží, můžete si být jistí, že budete na správném místě! Nemluvě o tom, jak jedinečnou a omamnou atmosféru toto místo má.

 

Francie

Francie nabízí hned několik zajímavých míst, kde se můžete pokochat jarními květinami. Mezi nejoblíbenější však patří Monetova zahrada v Giverny. Tato slavná zahrada se skládá ze dvou různých částí a to z květinové zahrady, která je známá pod názvem Clos Normand a vodní zahrady. Prohlídku si zde můžete zajistit jak s průvodcem ve skupině, nebo i individuálně. Díky průvodci se dozvíte také mnoho zajímavých informací jak o květinách, tak i samotném místě.

 

Nejen Evropa, ale také Amerika má během jarních měsíců co nabídnout. Kam se podívat v USA v jarním období?

 

Washington D.C

Washington D.C. je doslova vyhlášený svými třešňovými květy, na které se nejen jeho obyvatelé, ale také turisté těší každé jaro. Dokonce i úplně první třešně, které zde kdy byly vysazeny jsou stále naživu a ve zdravé kondici. Pro všechny milovníky historie je Washington D.C ideálním cílem jak spojit návštěvu krásných památek a zároveň se pokochat nádhernými květinami.

 

Kalifornie

Západ USA má taktéž co nabídnout, slavná rezervace s názvem Poppy v Antelope Valley v Kalifornii je skvělým místem, kde se můžete pokochat nádhernými dlouhými lány plných oranžových vlčích máků. Rezervace navíc nabízí jak 8 kilometrů stezek po kopcích, ze kterých budete mít úžasnou podívanou na maková pole.

 

Kam v České republice?


Nesmíme zapomínat samozřejmě také na naši krásnou zem, která má rozhodně co nabídnout.

 

Flora Olomouc

Pravidelně se koná známá výstava květin, Jarní Flora Olomouc, která je bohužel pro rok 2021 zrušena. Aktuálně můžeme jen doufat, že letní a podzimní měsíce přinesou větší potěšení a Olomouc bude opět plný výstavních květin.

 

Levandulová farma Starovičky

Pokud jste milovníky levandule potěší vás rozhodně Levandulová farma Starovičky, kde se můžete pokochat dlouhými lány plných voňavé levandule. Po cestě se navíc můžete zastavit v obchůdku s levandulovými produkty a odnést si něco pořádně uklidňujícího i s sebou domů. Levandulová farma se navíc nachází v krásném prostředí Jižní Moravy, tudíž se vám nabídne nejen nádherný pohled na levandulové pole, ale také na krásné a tradiční vinice, kterými je tento kraj proslulý.

 

Ačkoliv dnešní doba cestování nepřeje, inspirace není nikdy dost a my doufáme, že již brzy budeme moci vycestovat za květinami různě po světě. Nyní nám nezbývá nic jiného, než se kochat nad fotkami, plánovat a hlavně věřit, že tomu bude tak co nejdříve.

From our offer

You might also be interested in

ARTICLE_PAGE_ARTICLES_TEXT

When to donate the roses

When to donate the roses

Even the only rose will please! When to donate it?

Every man has at least one woman in his life, who is constantly expressing his thanks for what he has done for him. But it does not have to be expensive gifts that the woman does not want. The greatest joy will do little. So help her in the house or just buy a flower. However, you do not have to think about buying an expensive puget of flowers. Just buy a cute rose. It will always make you the most joyous and perfectly joyous every day, even if it was to be the worst day in a woman's life.

read the whole
When to give a woman a flower

When to give a woman a flower

Events that do not forget to give the woman a flower

A woman is a fine creature that must be pampered. If you care about her and take care of her, she is happy and does not make you a hell of life. According to the woman she is also a real successful man. It is said that according to the smile of a woman a successful man is known, so the gentlemen should always take care that on their partner's lips there is always a smile symbolizing the fact that they are loved.

read the whole
Bouquet of roses

Bouquet of roses

Delivery bouquet of roses

To give a bouquet to his wife, girlfriend or lover or business partners? Delivery bouquet of roses at home or at work is a common by many florists. Bouquets can deliver precisely the appointed time 7 days a week. Delivery is totally anonymous on the card is given only text that you request.

read the whole