RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Chcete objednat květiny online?

Proč by vaše další květina měla být z online květinářství

Darování květin patří mezi jedny z nejhezčích gest, které můžete pro vaše blízké, známé nebo kolegy udělat. Květiny vám pomohou sdělit zprávu, že vám na nich opravdu záleží. Sázka na květiny je opravdu vhodná pro téměř každou příležitost a to ať už pro ty radostné, tak i smuteční. Květiny nás provázejí během narozeninových oslav, pohřbů, svateb, zásnub, ale také během naprosto obyčejných dnů, které dokážou změnit v ty neobyčejné. Možná jste už někdy zažili pocit, že byste rádi popřáli k narozeninám a věnovali květinu někomu, kdo je od vás bohužel daleko a v momentální situaci se nemáte jak k němu dostat.

Pokud se nacházíte v podobné situaci, nejlepší a nejjednodušší cestou jak tento problém vyřešit je rozhodně online květinářství, díky kterému můžete poslat květiny téměř všude po světě, bez nutnosti cestovat. V dnešní době existuje opravdu spousta online květinářství a služeb zabývajících se doručováním květin. A to ať už se nacházíte v Evropě, Austrálii nebo kdekoliv jinde na světě. Pokud se vaši blízcí nachází v zámoří a je opravdu složité se s nimi vůbec potkat, přesto byste je rádi překvapili kyticí čerstvých květin můžete využít služeb online květinářství! Zajímají vás výhody online květinářství a kurýrních květinových služeb? V tom případě je dnešní článek přímo pro vás!

 

Výhody online květinářství a květinových kurýrů

Online květinářství vám nabízí výběr správných květin pro různé příležitosti! Často na webových stránkách online květinářství naleznete různé rubriky, které jsou věnovány právě jednotlivým příležitostem jako jsou narozeniny, Valentýn, pohřeb nebo květiny pro kolegy. I u nás ve Flora online vám usnadníme výběr pomocí rozcestníku příležitostí, který naleznete hned na úvodní stránce. Můžete vybrat květiny podle zprávy, kterou chcete sdělit. Chcete se omluvit? Kategorie Promiň bude pro vás tou správnou. Chcete vaší milované vyznat vaši lásku pomocí květin? Můžete zvolit kategorii Miluji tě, Láska je láska nebo například pro vyznání lásky budou skvěle fungovat i Valentýnské kytice. Díky snadné organizaci podle jednotlivých příležitostí vyberete ty správné květiny a nemusíte se strachovat, že byste během vašeho výběru šlápli vedle. Všechny kytice jsou tvořeny profesionály, kteří se květinám věnují.

Nabídka krásných květin, ze kterých můžete vybírat je opravdu široká, navíc si vždy můžete vytvořit kytici podle vlastních představ a preferencí, pokud víte, jaká kombinace vašim nejbližším udělá největší radost. Ať už vyberete jakoukoliv kombinaci, můžete si být jistí, že vaše kytice dorazí vždy včas.

 

Nejen vzdálenost, ale také pohodlí

Ne vždy je vzdálenost hlavním z důvodů, proč lidé volí kurýrní květinové služby před tradiční volbou kamenného květinářství. Nemusíte nikam chodit abyste vybrali krásnou kytici pro vaše nejbližší, na výběr máte zároveň většinou mnohem více květin, než které by vám nabídla tradiční květinářství ve městě. Online objednání květin ve většině případů znamená bezproblémový proces, který vám bez jakékoliv další námahy pomůže doručit květiny k vašim nejbližším.

 

Výhodná cena

Často na webech online květinářství naleznete také mnohem výhodnější ceny, než v kamenném obchodě! A to se vyplatí! Někdo může namítat, že kurýrní služby jsou často mnohonásobně přeceněné, ale není to pravda. Existuje hned několik důvodů, díky kterým mají online květinářství výrazněji nižší ceny, než kamenné prodejny. Mezi jeden z hlavních patří provozní náklady, které se rozhodně u online obchodů a u fyzických obchodu podstatně liší. Často také můžete natrefit na různé slevové akce, které vám pomohou ušetřit ještě více peněz.

 

Vyberte si čas doručení podle sebe

Online služby vám navíc umožní načasovat si přesný doručovací čas. Proto se vámi zvolená květina dostane k příjemci přesně v den a hodinu, kterou si určíte sami. Při zvláštních příležitostech jako jsou například narozeniny nebo různé oslavy je načasování nedílnou součástí dodávky květin, kde rozhodně nechcete riskovat pozdní doručení vašich objednaných květin.

 

Rádi poradí

Online květinářství často nabízí také online poradenství pro případy, kdy byste si nebyli opravdu jistí s vaším výběrem, či objednávkou. Díky chatu nebo telefonnímu kontaktu se můžete s nimi spojit kdykoliv a odkudkoliv. Právě tento zákaznický servis pomáhá nabízet zase trochu lepší a profesionálnější služby, které celý proces objednávky zjednoduší a podpoří.

 

Pokud tedy hledáte ideální cestu, jak potěšit někoho čerstvými květinami v tuto nepříznivou dobu, udělat radost někomu, kdo se nachází opravdu daleko, nebo jen potěšit vaši přítelkyni nečekaným překvapením, v podobě květinového kurýra, neváhejte ani minutu a objednat můžete už dnes. Specializované květinové kurýrní služby jsou tu pro vás, proto neváhejte a využijte všech jejich benefitů. Věřte, že nebudete litovat!

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

SCALA

SCALA

AISHA

AISHA

AMY

AMY

AUGUSTINA

AUGUSTINA

BELISE

BELISE

BIBIANA

BIBIANA

CATHARINA

CATHARINA

CINDY

CINDY

CLEMENTINE

CLEMENTINE

DARCIA

DARCIA

DURIANA

DURIANA

ELEN

ELEN

ELIEN

ELIEN

ELISABETH

ELISABETH

VIOLETAS

VIOLETAS

SOFIE

SOFIE

LINDA

LINDA

AMORA

AMORA

PIPA

PIPA

KVĚTINOVÝ KOŠ LILI

KVĚTINOVÝ KOŠ LILI

BONITA

BONITA

KVĚTINOVÝ KOŠ ROBIN

KVĚTINOVÝ KOŠ ROBIN

KVĚTINOVÝ KOŠ SOFIE

KVĚTINOVÝ KOŠ SOFIE

SMUTEČNÍ KYTICE 7

SMUTEČNÍ KYTICE 7

LUDMILA

LUDMILA

OTILIE

OTILIE

MICHEL

MICHEL

LILIEN

LILIEN

ANEŽKA

ANEŽKA

ESTER

ESTER

KVĚTINOVÝ KOŠ MIX

KVĚTINOVÝ KOŠ MIX

AMY SET 1

AMY SET 1

BONITA SET 1

BONITA SET 1

BONITA SET 5

BONITA SET 5

ROOSY

ROOSY

CORAL

CORAL

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Jak se postarat o sukulenty v interiéru

Pořídili jste si novou rostlinu. Ale bojíte se, že nepřežije vaši láskyplnou péči, protože se sukulenty teprve začínáte? Nebojte se. V tomto průvodci péčí o sukulenty vám krok za krokem zodpovíme všechny vaše otázky. Dozvíte se, jak udržet svůj zelený přírůstek nejen naživu, ale i v dobrém stavu. Navíc je to poměrně jednoduché, stačí pochopit jejich přirozené prostředí, kterým je přirozeně teplo a sucho. Sukulenty obvykle pocházejí z oblastí s nízkou vlhkostí a srážkami a nesnesou mráz. S naším průvodcem je však budete moci udržovat ve skvělém stavu bez ohledu na roční období.

Číst celé
Nejčastější otázky spojené s květinami

Nejčastější otázky spojené s květinami

Patnáct zajímavostí o květinách

 

Květiny znamenají mnohem více než jenom parádu do vaší vázy. Jsou s nimi spojeny také časté otázky, které se neustále opakují. Lidé denně do vyhledávače vloží nespočet dotazů spojených s řezanými květinami nebo s jejich péčí. Mezi nejčastější patří například význam jednotlivých barev růží nebo jaké řezané květiny vám ve váze vydrží nejdéle a jak tomu můžete pomoci svou péčí. My jsme si pro vás dnes připravili speciální článek s nejopakovanějšími dotazy, které dostáváme stále dokola. Možná i vám odpovíme na nějakou z otázek, která se vám už dlouho honí hlavou.

Číst celé
Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Oáza klidu ve vašem bytě

Smutníte někdy nad tím, že byste si přáli krásnou, velkou zahradou, plnou květin, stromů a voňavých keřů, bohužel ale v bytě v centru města se tato představa stává téměř nereálnou? Víkendové úniky na chatu nebo popracovní procházky do parku vám nejsou dost, což naprosto chápeme, proto přicházíme s ideálním řešením, kdy si můžete udělat zahradu doslova u vás v bytě. Pokud trpíte nedostatkem venkovního prostoru, milujete zeleň a nechcete se jí vzdát ani během nadcházejících zimních měsíců nebo jen zkrátka milujete rostliny, proč si tedy nevytvořit vlastní vnitřní zahradu? Konkrétní funkce, které vaše vnitřní zahrada bude mít, bude záviset zejména na vašich preferencích, estetice, ale také na úrovni vašich zkušenosti pro pěstování rostlin. V neposlední řadě je také nutné se zamyslet nad celkovým prostorem a podmínkách, které jste schopni konkrétním květinám zajistit. Pokud si nejste jistí, kde začít, nevadí, připravili jsme si pro vás průvodce, ve kterém vám ukážeme možnosti, jak si snadno udělat z vašeho bytu oázu klidu a květin.

Číst celé