RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Důvody pro brzké objednání valentýnské kytice

5 důvodů, proč objednat valentýnskou kytici s předstihem

Stejně jako si každý rok plánujete nakoupit vánoční dárky s předstihem, zkuste si toto drobné předsevzetí dát i u nákupu valentýnských květin a na Valentýna budete velmi mile překvapeni, jak skvělý nápad to byl! Ušetříte si tím spoustu času, stresu a abychom vás přesvědčili o tom, že je to opravdu dobrý nápad, přinášíme vám v dnešním článku hned 5 důvodů, proč je dobré si objednat valentýnské květiny s dostatečným předstihem. Věříme, že po dočtení článku začnete ihned alespoň přemýšlet nad valentýnským dárkem pro tento rok.

 

Využijte opravdu výhodných nabídek

Stejně jako všem známý předvánoční Black Friday nabízí ty nejlepší a nejvýhodnější nabídky na nákup vánočních dárků několik týdnu před Vánoci, i vy můžete nakoupit květiny mnohem výhodněji, pokud budete plánovat trochu dopředu. Podle americké společnosti květinářství (SAF) v loňském roce až 44 procent květinářství obdrželo hned několik předběžných objednávek na valentýnské květiny. Už toto jednání napovídá, že se jedná o opravdu chytrý tah a ne vždy se vyplatí čekat až do poslední chvíle. Navíc mnoho květinářství nabízí výhodné balíčky už několik dnů či týdnů před svatým Valentýnem. Prozkoumejte letošní valentýnské nabídky předem a předobjednejte si tu, která se vám líbí z všech nejvíce. Ať nejste na poslední chvíli zklamaní, že už bohužel není. Naopak si dejte pozor na velmi častý jev, kdy mnoho květinářství bere svátek svatého Valentýna jako možnost rychlého a efektivního výdělku, kdy vás na poutavé reklamy nalákají na opravdu výhodné nabídky, které ve finále zas tolik výhodné nejsou, spíše naopak. Proto je dobré už nějakou dobu předem kontrolovat například hladiny cen růží a sledovat jejich případné změny.

 

Přemýšlejte nad konkrétními dárky

Včasný nákup znamená také opravdu širší výběr a větší jistotu, že se k vám dárek dostaví ještě před samotným Valentýnem. Zvláště pokud toužíte po opravdu jedinečném a personalizovaném daru, který sebou nese i drobnější úpravy, jako například rytinu vlastního jména nebo speciálního data pro váš vztah. Všechny tyto drobné úpravy potřebují čas, proto je dobré je zařídit s velkým předstihem, aby se nejen stihli vyrobit, ale zároveň expedovat a přijít k vám. Může se stát že také vámi vybraný kus nebude aktuálně na skladě, proto si u vybraných dárků opravdu vždy pohlídejte dostatečnou časovou rezervu.

 

Buďte inspirací pro vaše okolí

Inspirujte včasným nákupem i vaše známé! Nechcete se přece den před Valentýnem mačkat s ostatními v květinářství, stát dlouhé řady na obligátní červené růže a vymýšlet originální dárky, které věřte nebo ne, zas tak originální ze supermarketu nebudou. Objednejte květiny u vašeho oblíbeného online floristy předem, díky čemuž se ani nemusíte stresovat s vyzvednutím nebo případným zklamáním, že oblíbené květiny vaší vyvolené v jediném květinářství ve městě došly. Nebojte se to rozkřiknout mezi vaše kamarády, kterým tím možná ušetříte spoustu starostí ale hlavně času! Možná ani nemají tušení, že online květinářství existují, uveďte je proto do nového světa nakupování květin online. Věříme, že zejména muži tuto službu ocení a rozhodně vám poděkují.

 

Už žádné spěchání

Zatímco doručení květin ve stejný den je ve většině případů možné, včasné objednání dokonalého dárku a jeho samotný výběr dá kolikrát pěkně zabrat! Snažte se už předem nenápadně dotazovat, co by se vaší polovičce mohlo líbit, poslouchejte ji, klidně si dělejte poznámky a pomalu se rozhlížejte potom, kde by se daná věc dala sehnat. Zlaté pravidlo kdo je připraven, není překvapen zde platí dvojnásob. Nechcete přeci milovanou osobu odbýt něčím, co ve výsledku ani neocení a bude vám to ležet doma v koutě. Buďte smyslní a naslouchejte, takové dary se cení mnohem více, než byste si mohli myslet.

 

Trocha statistiky nakonec..

Minulý rok lidé na Valentýna v USA utratili 1,9 miliardy dolarů a to za pouhé květiny! Přičemž většina (až 78 % všech objednávek) přišla už před 14. únorem. Proč se tedy stresovat v ten krásný zamilovaný den, když můžete všechno v klidu zařídit předem a pouze si užít Valentýn? Naplánujte si doručení květin s předstihem, což dá i vaším květům ten správný čas na otevření pupenů a kytice se najednou stane mnohem krásnější a voňavější. Vaše drahá polovička si tak bude moci užívat ten nejkrásnější moment rozkvětu a vy budete za hrdinu!

 

Doufáme, že vám naše důvody, proč je vhodné objednat valentýnskou kytici s předstihem pomohly a tento rok to opravdu nenecháte na poslední chvíli. Věřte, že jakmile jednou kytici objednáte s předstihem, už nikdy nebudete chtít jinak. Můžete se inspirovat na našich stránkách Flora online a vybrat tu správnou valentýnskou kytici již dnes!

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ADRIANA

ADRIANA

SCALA

SCALA

RUDY

RUDY

ALEXIS

ALEXIS

AMY

AMY

ANNA

ANNA

APOLENA

APOLENA

ARIEL

ARIEL

DARI

DARI

RAFFAELLO 150g i

RAFFAELLO 150g

TOFFIFEE 125g i

TOFFIFEE 125g

BIBIANA

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

CINDY

CINDY

CLOE

CLOE

ELIEN

ELIEN

VIVIENA

VIVIENA

VIVIEN

VIVIEN
NÁŠ TIP

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KYTICE RŮŽOVÝCH RŮŽÍ

KYTICE RŮŽOVÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

ČERVENÉ + RŮŽOVÉ RŮŽE Leticie

ČERVENÉ + RŮŽOVÉ RŮŽE Leticie
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

LINDA

LINDA

SESTUPNÁ KYTICE

SESTUPNÁ KYTICE

VIVIEN SET 2

VIVIEN SET 2

VIVIEN SET 1

VIVIEN SET 1

VIVIEN SET 3

VIVIEN SET 3

CHANEL

CHANEL

EVŽENIE

EVŽENIE
Neprodejné

RUDÉ RŮŽE + MILKA SRDCE 137,5g

RUDÉ RŮŽE + MILKA SRDCE 137,5g
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KOŠ RUDÝCH RŮŽÍ

KOŠ RUDÝCH RŮŽÍ

EDIT

EDIT

RUDÉ RŮŽE + PLYŠÁK

RUDÉ RŮŽE + PLYŠÁK
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KVĚTINOVÝ KOŠ MIX

KVĚTINOVÝ KOŠ MIX

ALEXIS SET 1

ALEXIS SET 1

AMY SET 1

AMY SET 1

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Jak se postarat o sukulenty v interiéru

Pořídili jste si novou rostlinu. Ale bojíte se, že nepřežije vaši láskyplnou péči, protože se sukulenty teprve začínáte? Nebojte se. V tomto průvodci péčí o sukulenty vám krok za krokem zodpovíme všechny vaše otázky. Dozvíte se, jak udržet svůj zelený přírůstek nejen naživu, ale i v dobrém stavu. Navíc je to poměrně jednoduché, stačí pochopit jejich přirozené prostředí, kterým je přirozeně teplo a sucho. Sukulenty obvykle pocházejí z oblastí s nízkou vlhkostí a srážkami a nesnesou mráz. S naším průvodcem je však budete moci udržovat ve skvělém stavu bez ohledu na roční období.

Číst celé
Nejčastější otázky spojené s květinami

Nejčastější otázky spojené s květinami

Patnáct zajímavostí o květinách

 

Květiny znamenají mnohem více než jenom parádu do vaší vázy. Jsou s nimi spojeny také časté otázky, které se neustále opakují. Lidé denně do vyhledávače vloží nespočet dotazů spojených s řezanými květinami nebo s jejich péčí. Mezi nejčastější patří například význam jednotlivých barev růží nebo jaké řezané květiny vám ve váze vydrží nejdéle a jak tomu můžete pomoci svou péčí. My jsme si pro vás dnes připravili speciální článek s nejopakovanějšími dotazy, které dostáváme stále dokola. Možná i vám odpovíme na nějakou z otázek, která se vám už dlouho honí hlavou.

Číst celé
Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Oáza klidu ve vašem bytě

Smutníte někdy nad tím, že byste si přáli krásnou, velkou zahradou, plnou květin, stromů a voňavých keřů, bohužel ale v bytě v centru města se tato představa stává téměř nereálnou? Víkendové úniky na chatu nebo popracovní procházky do parku vám nejsou dost, což naprosto chápeme, proto přicházíme s ideálním řešením, kdy si můžete udělat zahradu doslova u vás v bytě. Pokud trpíte nedostatkem venkovního prostoru, milujete zeleň a nechcete se jí vzdát ani během nadcházejících zimních měsíců nebo jen zkrátka milujete rostliny, proč si tedy nevytvořit vlastní vnitřní zahradu? Konkrétní funkce, které vaše vnitřní zahrada bude mít, bude záviset zejména na vašich preferencích, estetice, ale také na úrovni vašich zkušenosti pro pěstování rostlin. V neposlední řadě je také nutné se zamyslet nad celkovým prostorem a podmínkách, které jste schopni konkrétním květinám zajistit. Pokud si nejste jistí, kde začít, nevadí, připravili jsme si pro vás průvodce, ve kterém vám ukážeme možnosti, jak si snadno udělat z vašeho bytu oázu klidu a květin.

Číst celé