RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Kytice pro babičku

Nejlepší kytice pro babičku

Když hledáme vhodnou kytičku pro maminku, většinou víme po které sáhnout. Víme jaká je její nejoblíbenější květina, nebo kterou naopak zrovna nemusí. Známe její preference, oblíbené barvy a vůně, u babičky celé toto rozhodování může být trochu složitější. Svoji babičku určitě znáte dobře, ovšem až tak dobře, že víte která květina by jí udělala tu největší radost? V dnešním článku si představíme několik květin, které se skvěle hodí právě na narozeniny, svátek nebo jakoukoliv další slavnostnější událost spojenou právě s vaší jedinečnou babičkou!

 

Nebojte se zeptat

První trik, který je tak trochu promyšlený, ale většinou účinný je zeptat se vaší maminky, tatínka nebo dědečka, zda-li náhodou neví, jaká kytka by babičce udělal radost. Možná právě oni budou ti s nejcennější radou. Přinejmenším vám mohou alespoň poradit, kterou kytku rozhodně nekupovat, tahle rada se taky počítá! Ve většině případů totiž pouze stačí se vyhnout květinám, které se dotyčným nelíbí nebo jsou na ně v horším případě alergičtí!

 

Dalším krokem je zvážit tu správnou barvu. Znovu zde platí pravidlo zkoumat. Všimli jste si například že vaše babička velmi ráda nosí červenou barvu? Nebo možná její obývací pokoj je celý v oranžové barvě? Právě první barva, která se vám vybaví ve spojení s konkrétní osobou může být ta pravá, jakou je vhodné zvolit do kytice. Pokud například zbožňuje fialovou, s chutí do toho! Zároveň se také můžete inspirovat jednotlivými barvami místností, do které se následně kytice bude hodit. Pokud chcete zakomponovat trochu symboliky, zvolte růžovou barvu. Růžová barva se náramně hodí do kytice jak pro maminky, tak pro babičky. Je symbolem úcty a víry, kterou jim pomocí květiny vyjadřujeme.

 

Vyjádřete vaše emoce

Pokud máte pocit, že by vaše babička potřebovala trochu povzbudit, nebo naopak jenom připomenout, že jste tady stále pro ni a moc si jí vážíte a obdivujete, zvole bílou barvu květin. Bílá barva je barva nevinnosti, čistoty a úcty, proto se přímo hodí do kytice pro někoho, ke komu vzhlížíte. A ať už si to uvědomujete více, nebo méně, babička vás ve vašem životě rozhodně inspirovala nebo vedla. Další možností může být také kombinace bílých květů do vícebarevné kytice, která si krásně zanechá svoji eleganci, ale také emoce. Skvělou volbou mohou být v tomto případě například krémové růže spolu s jemnou růžovou, nebo tulipány jejichž tmavý střed vytváří nádherný obraz srdce.

 

Kytice pro radost

Pokud naopak toužíte udělat vaší babičce radost a vaším hlavním účelem je pouze vykouzlit úsměv na tváři, v tomto případě volte veselejší barvy a květiny. Můžete klidně zůstat u tulipánů, pouze zvole barevnější a radostnější kombinace například žluté a červené, nebo v letních měsících nádherně poslouží veselé slunečnice, či oblíbené a hlavně univerzální gerbery jsou vždycky super nápad. Pokud chcete kytku, která už na první pohled bude vypadat opravdu luxusně, zkuste naaranžovat orchideje, případně i v kombinaci s růžemi.

 

Překvapte ji kurýrem!

Možná vám to přijde jako příliš inovativní způsob jak babičce předat vaši kytici, nicméně to vyzkoušejte a určitě nebudete litovat! Samotná kytice je pro vaši babičku jistě překvapením, ovšem proč tuto událost ještě více nevyšperkovat a nepřekvapit ji o trochu více! Nezapomeňte ale ke kytici přidat také drobný vzkaz, ve kterém stačí například pouze popřát hezký den nebo jí připomenout, jak moc ji máte rádi.

 

Nezapomínejte na vaše babičky a dědečky a čas od času jim i mimo jejich narozeniny a svátky udělejte hezčí den, jen tak pro radost. Právě starší populace tento vstřícný a laskavý krok ocení o to více!

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ADRIANA

ADRIANA

SCALA

SCALA

AGNES

AGNES

RUDY

RUDY

ALENKA

ALENKA

APOLENA

APOLENA

AUGUSTINA

AUGUSTINA

BARBIE

BARBIE

BABETA

BABETA

BEATRIX

BEATRIX

BELISE

BELISE

BERENIKA

BERENIKA

RAFFAELLO 150g i

RAFFAELLO 150g

MERCI 250g i

MERCI 250g

BONBONIERA MILKA 110g i

BONBONIERA MILKA 110g

TOFFIFEE 125g i

TOFFIFEE 125g

TATIANA ČOKOLÁDOVÝ MIX 172g i

TATIANA ČOKOLÁDOVÝ MIX 172g

BOHEMIA SEKT DEMI SEC 0,75l i

BOHEMIA SEKT DEMI SEC 0,75l

BÍLÉ VÍNO 0,75 l i

BÍLÉ VÍNO 0,75 l

ČERVENÉ VÍNO 0,75l i

ČERVENÉ VÍNO 0,75l

PLYŠOVÝ MEDVĚD i

PLYŠOVÝ MEDVĚD

BIANKA

BIANKA

BIBIANA

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

BLANDINE

BLANDINE

CARMEN

CARMEN

CATHARINA

CATHARINA

CELESTINA

CELESTINA
NÁŠ TIP

CINDY

CINDY

CLEMENTINE

CLEMENTINE

CLEOPATRA

CLEOPATRA

CLOE

CLOE

DESIRE

DESIRE

DITA

DITA

DORA

DORA

DURIANA

DURIANA

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Jak se postarat o sukulenty v interiéru

Pořídili jste si novou rostlinu. Ale bojíte se, že nepřežije vaši láskyplnou péči, protože se sukulenty teprve začínáte? Nebojte se. V tomto průvodci péčí o sukulenty vám krok za krokem zodpovíme všechny vaše otázky. Dozvíte se, jak udržet svůj zelený přírůstek nejen naživu, ale i v dobrém stavu. Navíc je to poměrně jednoduché, stačí pochopit jejich přirozené prostředí, kterým je přirozeně teplo a sucho. Sukulenty obvykle pocházejí z oblastí s nízkou vlhkostí a srážkami a nesnesou mráz. S naším průvodcem je však budete moci udržovat ve skvělém stavu bez ohledu na roční období.

Číst celé
Nejčastější otázky spojené s květinami

Nejčastější otázky spojené s květinami

Patnáct zajímavostí o květinách

 

Květiny znamenají mnohem více než jenom parádu do vaší vázy. Jsou s nimi spojeny také časté otázky, které se neustále opakují. Lidé denně do vyhledávače vloží nespočet dotazů spojených s řezanými květinami nebo s jejich péčí. Mezi nejčastější patří například význam jednotlivých barev růží nebo jaké řezané květiny vám ve váze vydrží nejdéle a jak tomu můžete pomoci svou péčí. My jsme si pro vás dnes připravili speciální článek s nejopakovanějšími dotazy, které dostáváme stále dokola. Možná i vám odpovíme na nějakou z otázek, která se vám už dlouho honí hlavou.

Číst celé
Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Oáza klidu ve vašem bytě

Smutníte někdy nad tím, že byste si přáli krásnou, velkou zahradou, plnou květin, stromů a voňavých keřů, bohužel ale v bytě v centru města se tato představa stává téměř nereálnou? Víkendové úniky na chatu nebo popracovní procházky do parku vám nejsou dost, což naprosto chápeme, proto přicházíme s ideálním řešením, kdy si můžete udělat zahradu doslova u vás v bytě. Pokud trpíte nedostatkem venkovního prostoru, milujete zeleň a nechcete se jí vzdát ani během nadcházejících zimních měsíců nebo jen zkrátka milujete rostliny, proč si tedy nevytvořit vlastní vnitřní zahradu? Konkrétní funkce, které vaše vnitřní zahrada bude mít, bude záviset zejména na vašich preferencích, estetice, ale také na úrovni vašich zkušenosti pro pěstování rostlin. V neposlední řadě je také nutné se zamyslet nad celkovým prostorem a podmínkách, které jste schopni konkrétním květinám zajistit. Pokud si nejste jistí, kde začít, nevadí, připravili jsme si pro vás průvodce, ve kterém vám ukážeme možnosti, jak si snadno udělat z vašeho bytu oázu klidu a květin.

Číst celé