RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Kytice pro Vás

Proč je občas dobré koupit kytici sám sobě

Květiny. Aneb ty, které dělají každý okamžik o něco kouzelnější, ty které dokáží zlepšit i ten nejhorší den, ty které dokážou vykouzlit úsměv za jakékoliv situace a také ty, které nás provázejí všemi důležitými událostmi našeho života. Květiny jsou většinou spojovány se speciálními událostmi jako jsou narozeniny, svátky, výročí všeho druhu a jiných situacích, které máme v hlavě zafixovány jako oslavné. Ovšem byla by škoda zúžit věnování květin jen a pouze do několika dní v roce, nemyslíte? Možná si kladete otázku, že byste rádi dostali květiny, ale ve vašem okolí není nikdo, kdo by vám je mohl věnovat. I tato situace má snadné řešení. Pořiďte si květiny sami pro sebe? Zdá se vám to šílené? Ale kdepak, není na tom nic zvláštního a mýtus že květiny by se měly pouze dostávat nebo snad že květiny by měli darovat pouze muži ihned vyžeňte z hlavy! Život je příliš krátký na to, abychom neustále na něco čekali, proto neváhejte a udělejte si radost třeba hned dnes! Navíc to sebou nese hned několik výhod a my si dneska prozradíme jaké.

 

Barvy, které milujete

Když si objednáte nebo koupíte kytici pro sebe, můžete si vybrat přesně barvu podle vašeho gusta nebo interiéru. V hlavě vám určitě ihned naskočí místo v bytě nebo domě, kde se vaše vysněná kytice bude nádherně vyjímat a vy ji tam můžete velmi snadno přizpůsobit svému stylu. Navíc si také můžete pohrát se sezónními květy a vytvořit tak jedinečné aranžmá, které by nikdo jiný nevytvořil. O to větší z toho pak budete mít radost, když vám vámi vytvořenou kytici vaši hosté pochválí.

Vůně, které zbožňujete

Asi s námi budete souhlasit s tvrzením, že každý máme vůně, které nám voní více, nebo méně. A pak tu jsou ty, které naprosto zbožňujeme a milujeme, když je máme kolem sebe. A zatímco někteří nemohou odolat vůni růží, jiní milují lilie. Platí zde stejné pravidlo jako u výběru barvy květin, můžete zvolit přesně tu, která vám dělá radost a u které se budete cítit dobře. Není totiž nic horšího než mít v místnosti vůni, která vám opravdu nevoní a bolí z vás z ní hlava. To se ale při vašem výběru stát opravdu nemůže. Pokud nemůžete strpět jakoukoli trochu výraznější vůni v uzavřené místnosti, doporučujeme se vyhnout liliím a fréziím, které mají opravdu výraznou vůni. Naopak je vhodné zvolit třeba tulipány či karafiáty, které naopak mají téměř minimální květinový odér.

Ideální styling a velikost

Máte svoji oblíbenou vázu, do které se vejde pouze určitý typ kytice? Nebo místo, v domě, které si vyžaduje speciální podmínky? Nevadí! Právě na všechny tyto situace se můžete velmi snadno připravit díky správné volbě. Velikost a styl je vhodné volit vždy v závislosti na dostatku místa a vnitřních podmínkách. Pokud víte, že nemáte se svém byte dostatek světla, zvolte květiny které jej tolik nevyžadují a objedou se i bez něj. Nikdo nezná totiž váš domov lépe než vy sami a nyní máte jedinečnou situaci toho využít! Proto je během pořizování kytice nutné myslet nejen na vaše designové preference, ale také na podmínky, které váš byt nabízí.

Rozpočet hraje roli

Stejně jako kytici, i váš rozpočet můžete přesně přizpůsobit vašim požadavkům aniž byste museli zdlouhavě přemýšlet, zda to není málo nebo naopak příliš. Děláte radost sami sobě, proto vy nejlépe více, jak se ocenit. Také se rozhodně nebudete cítit provinile, protože investujete do sebe a to je to nejdůležitější! Kupujte si věci, které vás dělají šťastnými, abyste vy sami mohli dělat šťastné vaše blízké okolo vás.

 

Navíc čerstvé květiny jsou známé tím, že mají velmi pozitivní vliv na naši náladu a jsou ideálním pomocníkem v boji proti stresu a napětí. Pokud si tedy rozhodnete objednat květiny pro sebe, můžete z nich čerpat jenom pozitivní energie a využít tak naplno výhod, které nabízí. Proto neváhejte ani minutu a udělejte si radost třeba hned. U nás na flora-online.cz si můžete v sekci vytvořte si kytici vytvořit kytici přesně podle vašeho gusta! Když k tomu přičtete všechny pozitivní benefity, kterou sebou pořízení květin nese, není nad čím váhat.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

SCALA

SCALA

ALENKA

ALENKA

AUGUSTINA

AUGUSTINA

BEATRIX

BEATRIX

BERENIKA

BERENIKA

BIBIANA

BIBIANA

CARMEN

CARMEN

CELESTINA

CELESTINA
NÁŠ TIP

CLEMENTINE

CLEMENTINE

CLEOPATRA

CLEOPATRA

DESIRE

DESIRE

ELEN

ELEN

ELIEN

ELIEN

VIVIENA

VIVIENA

TAMARA

TAMARA

SOFIE

SOFIE

ČERVENÉ + RŮŽOVÉ RŮŽE Leticie

ČERVENÉ + RŮŽOVÉ RŮŽE Leticie
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

MIX RŮŽÍ

MIX RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

LUISA

LUISA

LINDA

LINDA

AMORA

AMORA

FILOMENA

FILOMENA

CHANEL

CHANEL

CHRYZANTHEMY

CHRYZANTHEMY

GEORGINA

GEORGINA

KARIN

KARIN

JULIANA

JULIANA

MIX GERBERY

MIX GERBERY

BONITA

BONITA

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ ADRIANA

KVĚTINOVÝ KOŠ ADRIANA

JOLANDA

JOLANDA

LUDMILA

LUDMILA

MARIANA

MARIANA

RACHEL

RACHEL

MICHEL

MICHEL

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Jak se postarat o sukulenty v interiéru

Pořídili jste si novou rostlinu. Ale bojíte se, že nepřežije vaši láskyplnou péči, protože se sukulenty teprve začínáte? Nebojte se. V tomto průvodci péčí o sukulenty vám krok za krokem zodpovíme všechny vaše otázky. Dozvíte se, jak udržet svůj zelený přírůstek nejen naživu, ale i v dobrém stavu. Navíc je to poměrně jednoduché, stačí pochopit jejich přirozené prostředí, kterým je přirozeně teplo a sucho. Sukulenty obvykle pocházejí z oblastí s nízkou vlhkostí a srážkami a nesnesou mráz. S naším průvodcem je však budete moci udržovat ve skvělém stavu bez ohledu na roční období.

Číst celé
Nejčastější otázky spojené s květinami

Nejčastější otázky spojené s květinami

Patnáct zajímavostí o květinách

 

Květiny znamenají mnohem více než jenom parádu do vaší vázy. Jsou s nimi spojeny také časté otázky, které se neustále opakují. Lidé denně do vyhledávače vloží nespočet dotazů spojených s řezanými květinami nebo s jejich péčí. Mezi nejčastější patří například význam jednotlivých barev růží nebo jaké řezané květiny vám ve váze vydrží nejdéle a jak tomu můžete pomoci svou péčí. My jsme si pro vás dnes připravili speciální článek s nejopakovanějšími dotazy, které dostáváme stále dokola. Možná i vám odpovíme na nějakou z otázek, která se vám už dlouho honí hlavou.

Číst celé
Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Oáza klidu ve vašem bytě

Smutníte někdy nad tím, že byste si přáli krásnou, velkou zahradou, plnou květin, stromů a voňavých keřů, bohužel ale v bytě v centru města se tato představa stává téměř nereálnou? Víkendové úniky na chatu nebo popracovní procházky do parku vám nejsou dost, což naprosto chápeme, proto přicházíme s ideálním řešením, kdy si můžete udělat zahradu doslova u vás v bytě. Pokud trpíte nedostatkem venkovního prostoru, milujete zeleň a nechcete se jí vzdát ani během nadcházejících zimních měsíců nebo jen zkrátka milujete rostliny, proč si tedy nevytvořit vlastní vnitřní zahradu? Konkrétní funkce, které vaše vnitřní zahrada bude mít, bude záviset zejména na vašich preferencích, estetice, ale také na úrovni vašich zkušenosti pro pěstování rostlin. V neposlední řadě je také nutné se zamyslet nad celkovým prostorem a podmínkách, které jste schopni konkrétním květinám zajistit. Pokud si nejste jistí, kde začít, nevadí, připravili jsme si pro vás průvodce, ve kterém vám ukážeme možnosti, jak si snadno udělat z vašeho bytu oázu klidu a květin.

Číst celé