RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Letní květinová aranžmá na léto 2021

Květinové aranžmá pro letošní léto

Po dlouhé, nevypočítatelné zimě, jsme se i my konečně dočkali a léto se vším všudy je konečně tady! Nastala tedy ideální doba zvážit letní květinová aranžmá. Od živých, barevných odstínů až po sezónní květy, které jsou pro léto typické, existují však i další možnosti jak využít léta na maximum, abychom uspokojili požadavky i těm nejnáročnějším.

 

Sezónní květy

Ačkoliv máme nadále k dispozici celoroční květiny, byla by obrovská škoda nevyužít obrovského potenciálu sezónních květin. A i přesto že klasické růže jsou skutečně nádherné a variabilní, zkuste si je nechat na sezónu, kdy nebudete mít tak široký výběr nádherných sezónních květin. Existují i další benefity, které vám sezónní květy přináší. Sezónní květy většinou vydrží ve váze mnohem déle. Hlavním důvodem je fakt, že jsou většinou získány z místních zdrojů, proto se na váš stůl dostanou nesrovnatelně rychleji, než květiny, které k nám cestují přes půlku světa. Právě tyto cesty se podepisují na životnosti květin nejvíce.

 

Jaké květiny jsou v létě sezóně?

Ať už plánujete pořídit květiny pro jakoukoliv příležitost jako jsou zásnuby, svatba, narozeniny nebo pro vítání nového člena rodiny, vždy bude cena hrát roli. Využití sezónních květů vám pomůže váš rozpočet udržet alespoň trochu na uzdě. Díky tomu, že jsou květy v sezónně, je jich přirozeně v nabídce více, než je běžné. Jejich cena má tak tendenci klesat a být pro zákazníky mnohem přívětivější, než v jiných ročních obdobích. Naopak různé květy přirozeně kvetou v různých ročních obdobích, což automaticky mění jejich cenu během celého roku. Proto je dobré si u vašich oblíbených druhů nebo květin, na které máte spadeno zjistit jejich sezónu a pohlídat si období, které je pro ně nejpřirozenější a pro vás nejvýhodnější! Díky tomuto drobnému průzkumu získáte mnohem lepší přehled jak efektivněji nakupovat řezané květiny a užívat si jejich krásu co nejdéle.

 

Pokud jde o letní květy, jarní i letní květinová období jsou často spojována dohromady, přičemž mnoho květinových druhů je klasifikováno jako pozdní jaro nebo začátek léta. Ve skutečnosti ale většina květů, které jsou oblíbené během letních měsíců jako jsou například kosatce, lilie, stračky a další kvetou jak na jaře, tak i dlouho poté během letních měsíců. Mezi další letní oblibené květiny patří například slunečnice, hortenzie, gardénie, kosmos, kopratiny, pivoňky, azalky nebo stračky. Na vaši zahradu je dobré také zvážit druhy jako jsou například cínie, mečíky, astry, chryzantémy, šeříky, frézie, kosatce a širokou nabídku lilií. Letní kytice často obsahují více než jednu variantu konkrétního druhu.

 

Proč kupovat kytice během letních měsíců?

Krásná kytice plná letních květů je skvělým způsobem, jak si přinést trochu venkovní krásy dovnitř, zejména během letních měsíců. Ať už květiny přidáte do obývacího pokoje, na jídelní stůl, do vaší kanceláře nebo na noční stolek, všude dokážou rozjasnit místnost svými jasnými barvami a také přispět svou dokonalou vůní.

 

Proč si objednat letní kytici online?

Kromě toho, že budete mít na výběr širokou nabídku různých květin, ušetříte si spoustu času, dopravu a s největší pravděpodobností také nesnesitelné horko, které dokáže být během letních měsíců skutečně úmorné. Díky online květinářství zařídíte všechno z pohodlí vašeho domu a poté se už můžete jenom těšit na moment, kdy u vás zazvoní kurýr.

U nás ve Flora online máme speciální kategorii letních květin, kde můžete vybírat podle libosti a vkusu. Pokud hledáte něco veselého a barevného, co vám doslova rozzáří váš interiér, můžete vsadit na oblíbenou kombinaci frézií a alstromerií v kytici Monik, další oblíbenou barevnou kombinací je kytice Sabina, ve které najdete zářivé slunečnice, karafiáty, alstromérie a chryzantémy. Nemůžeme opomenout kytici Helis, která vás okouzlí svou nespoutanou, romantickou vůní a oslní všechny vaše smysly. Najdete v ní oblíbené letní slunečnice, frézie, růže a heřmánek.

Pokud vás kytice plné barev moc nelákají a máte raději jednodušší kombinace, nevadí, i na tyto případy jsme mysleli! Kytice Roxana potěší všechny milovníky žluté barvy a přinese vám do interiéru skutečný nádech léta. Kombinace slunečnic a růží zní jednoduše, nicméně spolu funguje naprosto dokonale! Kytice Justina naopak zaujme svou magickou fialovou barvou, která se na vašem stole stane nepřehlédnutelnou. Variace růží, eustomy, hledíku, bouvardie a statice vytvoří kombinaci, která rozzáří svou barvou každý interiér. A nakonec něco skutečně romantického, kytice Lia, se kterou každý muž získá titul přítel nebo manžel roku. Královské lilie a růžové růže nenechají žádnou ženu chladnou. Překvapte vaši drahou romantickou variací květin a uvidíte, že doslova na místě oněmí štěstím!

 

Užijte si léta na maximum a využijte jeho potenciál! Letní květiny jsou skutečnou odměnou po zimě plné tmy a chladu. Letní kytice seženete u nás ve Flora online ve speciální sekci Letní kytice. Proto neváhejte a utíkejte je omrknout ještě teď.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

AMY SET 1

AMY SET 1

BONITA SET 5

BONITA SET 5

CELESTINA SET 1

CELESTINA SET 1

KASTY SET 1

KASTY SET 1

KASTY SET 2

KASTY SET 2

KASTY SET 3

KASTY SET 3

KASTY SET 4

KASTY SET 4

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Jak se postarat o sukulenty v interiéru

Pořídili jste si novou rostlinu. Ale bojíte se, že nepřežije vaši láskyplnou péči, protože se sukulenty teprve začínáte? Nebojte se. V tomto průvodci péčí o sukulenty vám krok za krokem zodpovíme všechny vaše otázky. Dozvíte se, jak udržet svůj zelený přírůstek nejen naživu, ale i v dobrém stavu. Navíc je to poměrně jednoduché, stačí pochopit jejich přirozené prostředí, kterým je přirozeně teplo a sucho. Sukulenty obvykle pocházejí z oblastí s nízkou vlhkostí a srážkami a nesnesou mráz. S naším průvodcem je však budete moci udržovat ve skvělém stavu bez ohledu na roční období.

Číst celé
Nejčastější otázky spojené s květinami

Nejčastější otázky spojené s květinami

Patnáct zajímavostí o květinách

 

Květiny znamenají mnohem více než jenom parádu do vaší vázy. Jsou s nimi spojeny také časté otázky, které se neustále opakují. Lidé denně do vyhledávače vloží nespočet dotazů spojených s řezanými květinami nebo s jejich péčí. Mezi nejčastější patří například význam jednotlivých barev růží nebo jaké řezané květiny vám ve váze vydrží nejdéle a jak tomu můžete pomoci svou péčí. My jsme si pro vás dnes připravili speciální článek s nejopakovanějšími dotazy, které dostáváme stále dokola. Možná i vám odpovíme na nějakou z otázek, která se vám už dlouho honí hlavou.

Číst celé
Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Oáza klidu ve vašem bytě

Smutníte někdy nad tím, že byste si přáli krásnou, velkou zahradou, plnou květin, stromů a voňavých keřů, bohužel ale v bytě v centru města se tato představa stává téměř nereálnou? Víkendové úniky na chatu nebo popracovní procházky do parku vám nejsou dost, což naprosto chápeme, proto přicházíme s ideálním řešením, kdy si můžete udělat zahradu doslova u vás v bytě. Pokud trpíte nedostatkem venkovního prostoru, milujete zeleň a nechcete se jí vzdát ani během nadcházejících zimních měsíců nebo jen zkrátka milujete rostliny, proč si tedy nevytvořit vlastní vnitřní zahradu? Konkrétní funkce, které vaše vnitřní zahrada bude mít, bude záviset zejména na vašich preferencích, estetice, ale také na úrovni vašich zkušenosti pro pěstování rostlin. V neposlední řadě je také nutné se zamyslet nad celkovým prostorem a podmínkách, které jste schopni konkrétním květinám zajistit. Pokud si nejste jistí, kde začít, nevadí, připravili jsme si pro vás průvodce, ve kterém vám ukážeme možnosti, jak si snadno udělat z vašeho bytu oázu klidu a květin.

Číst celé