RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Narozeninová kytice

Jak si pohlídat narozeniny vašich blízkých?

Každému z nás se to pravděpodobně někdy stalo, podívali jsme se do kalendáře a zjistili, že v blízkých dnech někdo z našich známých, či rodiny slaví narozeniny. To by byl ten lepší scénář, ovšem v tom horším případě se může nastat zjištění, že jste na něčí narozeniny zapomněli. Abyste předešli těmto nepříjemným situacím, přicházíme s průvodcem, který vám ode dneška pomůže vyvarovat se zapomínání na narozeniny, svátky a další významné události, které si zaslouží právě květinu, nebo drobné připomenutí.

 

Nastavte si upozornění

Pravděpodobně každý z nás už vlastní chytrý telefon, který nám v mnohých oblastech dokáže život velmi usnadnit. Samozřejmě se tyto upozornění dají uplatnit i na starý, tradiční papírový kalendář, proto zvolte kalendář dle vašich preferencí a na každý měsíc si udělejte poznámku kdo z vašich blízkých slaví narozeniny, svátek nebo jiné významné výročí. Jedině tak budete mít všechno na jednom místě a bude to pro vás skvělým zdrojem zaručených informací, kde stačí, když se podíváte například na následující týden a budete ihned vědět, zda je dobré začít něco plánovat, objednávat a můžete se podle toho snadno zařídit. Výhodou elektronického kalendáře je fakt, že vás sám od sebe upozorní bez nutnosti pravidelné kontroly.  Proto si nařiďte připomínku dostatečně dopředu, objednejte kurýrem květiny na konkrétní datum a buďte zcela bez starostí!

Vyberte si ověřeného dodavatele květin

Další důležitou věcí je rozhodně vybrat si dodavatele, na kterého se můžete nejen spolehnout, ale u kterého víte, že vám dodá kvalitní zboží za odpovídající cenu. U nás na flora-online.cz si zakládáme zejména na prozákaznickém přístupu a můžete se spolehnout, že vaše objednávka dorazí ve vámi stanovený čas na předem objednanou adresu! Zároveň další důležitou věcí je široký a kvalitní výběr různých květů. U nás se můžete spolehnout, že květiny budou vždy čerstvé, ve skvělé kondici a v prvotřídní kvalitě. Mít po ruce osvědčenou adresu je vždy výhodou a výrazným ulehčením celé situace.

Buďte ve střehu během roku

Ideální výběr perfektní květiny bude mnohem snadnější, když budete v pozoru během celého roku. Poslouchejte, dávejte pozor u každé konverzace a dělejte si případně i poznámky. Pokud si posléze dáte dohromady všechny preference dotyčného, máte ideální dárek na světě. Navíc každého potěší, když přesně víte, po čem sáhnout, a jak udělat radost. Celý dárek najednou dostane úplně jiný rozměr. Proto oblíbený druh kytice potěší mnohem více, než například univerzální volba, která většinou padne na růže.

Nečekané příležitosti

Zatímco narozeniny a svátky můžeme snadno naplánovat v našich kalendářích, během roku přichází i jiné nečekané události, které dokážou mnohdy překvapit. I na tyto nečekané situace je dobré být připraven! Proto pokud tušíte, že se každou chvilku vašim blízkým narodí například nový člen rodiny, neváhejte při první zmínce o narození jednat. V tomto případě se vracíme ke druhému bodu, kdy je důležité mít v záloze vždy oblíbeného a spolehlivého dodavatele, který nás podrží i při nenadálých situacích.

Opožděné dary

I při důkladném hlídaní kalendáře, se čas od času může stát, že na někoho zapomenete, nebo se vám v životě objeví člověk, kterému chcete udělat radost. V tento moment se může stát, že přijde znovu řada na opožděné dárky, nebojte, i tyto dárky mají kouzlo. Ukazují totiž vaši snahu to napravit a potěšit i přes prvotní vytěsnění. A jakmile opožděná kytice dorazí, všechno bude v daný moment zapomenuto a odpuštěno, tím si můžete být jistí!

 

Doufáme že vám naše tipy a rady pomůžou vyhnout se nepříjemným situacím a díky nim už nikdy nezapomene na žádné narozeniny či svátek vašich blízkých. Jak praví staré české pravidlo, kdo je připraven, není překvapen a můžeme se ujistit, že to platí naprosto u všeho!

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ADRIANA

ADRIANA

AGNES

AGNES

AISHA

AISHA

ALENKA

ALENKA

ALEXIS

ALEXIS

ANNA

ANNA

ARIEL

ARIEL

AUGUSTINA

AUGUSTINA

DARI

DARI

BEATRIX

BEATRIX

BELISE

BELISE

MILKA SRDCE 165g i

MILKA SRDCE 165g

MERCI 250g i

MERCI 250g

BONBONIERA MILKA 110g i

BONBONIERA MILKA 110g

TOFFIFEE 125g i

TOFFIFEE 125g

TATIANA ČOKOLÁDOVÝ MIX 172g i

TATIANA ČOKOLÁDOVÝ MIX 172g

BOHEMIA SEKT DEMI SEC 0,75l i

BOHEMIA SEKT DEMI SEC 0,75l

BÍLÉ VÍNO 0,75 l i

BÍLÉ VÍNO 0,75 l

ČERVENÉ VÍNO 0,75l i

ČERVENÉ VÍNO 0,75l

PLYŠOVÝ MEDVĚD i

PLYŠOVÝ MEDVĚD

BIBIANA

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

CATHARINA

CATHARINA

CLOE

CLOE

CORIN

CORIN

DARCIA

DARCIA

DIANA

DIANA

DORA

DORA

DURIANA

DURIANA

ELEN

ELEN

ELIEN

ELIEN

ELISABETH

ELISABETH

VIVIENA

VIVIENA

VIVIEN

VIVIEN
NÁŠ TIP

SUNNY

SUNNY

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Jak se postarat o sukulenty v interiéru

Pořídili jste si novou rostlinu. Ale bojíte se, že nepřežije vaši láskyplnou péči, protože se sukulenty teprve začínáte? Nebojte se. V tomto průvodci péčí o sukulenty vám krok za krokem zodpovíme všechny vaše otázky. Dozvíte se, jak udržet svůj zelený přírůstek nejen naživu, ale i v dobrém stavu. Navíc je to poměrně jednoduché, stačí pochopit jejich přirozené prostředí, kterým je přirozeně teplo a sucho. Sukulenty obvykle pocházejí z oblastí s nízkou vlhkostí a srážkami a nesnesou mráz. S naším průvodcem je však budete moci udržovat ve skvělém stavu bez ohledu na roční období.

Číst celé
Nejčastější otázky spojené s květinami

Nejčastější otázky spojené s květinami

Patnáct zajímavostí o květinách

 

Květiny znamenají mnohem více než jenom parádu do vaší vázy. Jsou s nimi spojeny také časté otázky, které se neustále opakují. Lidé denně do vyhledávače vloží nespočet dotazů spojených s řezanými květinami nebo s jejich péčí. Mezi nejčastější patří například význam jednotlivých barev růží nebo jaké řezané květiny vám ve váze vydrží nejdéle a jak tomu můžete pomoci svou péčí. My jsme si pro vás dnes připravili speciální článek s nejopakovanějšími dotazy, které dostáváme stále dokola. Možná i vám odpovíme na nějakou z otázek, která se vám už dlouho honí hlavou.

Číst celé
Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Oáza klidu ve vašem bytě

Smutníte někdy nad tím, že byste si přáli krásnou, velkou zahradou, plnou květin, stromů a voňavých keřů, bohužel ale v bytě v centru města se tato představa stává téměř nereálnou? Víkendové úniky na chatu nebo popracovní procházky do parku vám nejsou dost, což naprosto chápeme, proto přicházíme s ideálním řešením, kdy si můžete udělat zahradu doslova u vás v bytě. Pokud trpíte nedostatkem venkovního prostoru, milujete zeleň a nechcete se jí vzdát ani během nadcházejících zimních měsíců nebo jen zkrátka milujete rostliny, proč si tedy nevytvořit vlastní vnitřní zahradu? Konkrétní funkce, které vaše vnitřní zahrada bude mít, bude záviset zejména na vašich preferencích, estetice, ale také na úrovni vašich zkušenosti pro pěstování rostlin. V neposlední řadě je také nutné se zamyslet nad celkovým prostorem a podmínkách, které jste schopni konkrétním květinám zajistit. Pokud si nejste jistí, kde začít, nevadí, připravili jsme si pro vás průvodce, ve kterém vám ukážeme možnosti, jak si snadno udělat z vašeho bytu oázu klidu a květin.

Číst celé