RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

O bílých vánočních hvězdách

Bílé vánoční hvězdy, proč jsou vhodným dárkem?

Zatímco si stále většina lidí pod pojmem vánoční hvězda představí ikonickou červenou, v poslední době se bílé vánoční hvězdy stávají stále populárnější. Pokud jste ještě neměli to štěstí a na bílou odrůdu nenarazili, čeká vás opravdový zážitek. Často se prodávají s trochou třpytek, na dodání té pravé sváteční atmosféry. V dnešním článku si představíme několik důvodů, proč byste při dalším nákupu měli zvážit právě variantu krásné krémově bílé. Možná vás také přesvědčíme, proč jsou právě vánoční hvězdy skvělým svátečním dárkem pro vaše blízké přátele a rodinu.

 

Význam bílých vánočních hvězd

Asi vás už nepřekvapí, že všechny květiny a rostliny jsou spojeny s nejrůznějšími významy a bílé vánoční hvězdy nejsou žádnou výjimkou. Tyto nádherné vánoční květy jsou spojeny s prosincovými oslavami narozenin a jsou symbolem úspěchu a štěstí. Možná právě jejich krásná symbolika je skvělým důvodem, proč právě bílými vánočními hvězdami potěšit vaše blízké a udělat jeho narozeniny speciálnější. Určitě jim přinesou spoustu radosti a vánoční nálady.

 

Komu je vhodné poslat bílé vánoční hvězdy?

Pokud znáte kohokoliv, kdo v prosinci slaví své narozeniny, možná může mít pocit, že je jeho významný den poněkud zastíněn Vánocemi, nemluvě o lidech, kteří slaví svoje narozeniny přímo na Štědrý den. To je o důvod víc, proč bychom měli právě prosincové oslavence hýčkat krásnými květinami. Bílé vánoční hvězdy skvěle poslouží jako vánoční dárek například pro vaši kolegyni v práci, nebo paní učitelku, které jistě ocení krásnou, novou květinovou dekoraci na jejich pracovním stole. Pokud také znáte někoho, kdo se rozhodl s Vánocemi změnit své zázemí, bílá vánoční hvězda bude skvělou první dekorací do nového příbytku. Nejen, že přinese trochu života do holých, ještě neobydlených prostor, ale navíc nadnese alespoň trochu vánoční atmosféru, na kterou pravděpodobně během hektického stěhování nezbývá příliš času.

 

Dlohoutrvající krásky

Další důležitou věcí, která často zůstává opomíjena je také životnost vánočních hvězd. Mohlo by se zdát, že se jedná o sezónní rostlinu, která odchází spolu s Vánocemi. V mnohých domácnostech pravděpodobně ano, ovšem nemusí tomu tak být! Právě vánoční hvězdy vám mohou vydržet až několik let! Ovšem není tomu jen tak, rostlina potřebuje poměrně velkou pozornost a péči. Díky této exkluzivitě ji právě mnoho lidí bere raději jako sezónní radost, kdy si každé vánoce pořídí novou, krásnou rostlinu, než aby věnovala zvýšenou pozornost její péči během roku. I když tedy žijete v přesvědčení že rostlina odchází s vánoční sezónou, můžete se být jistí, že vás během vánočních svátků nezklame a bude vám dělat radost po celou jejich dobu. Pro odvážnější, kteří se cítí na delší pěstování, doporučujeme zjistit potřeby a kroky, které je nutné dodržet, aby vánoční hvězda prosperovala a rostla.

Doufáme, že vám dnešní článek opět rozšířil vaše květinové obzory a nyní, když víte, že bílé vánoční hvězdy jsou opravdu skvělou volbou nejen pro narozeninové dárky, ale také jako vánoční překvapení pro vaše kolegyně a kamarádky, je na čase vyrazit na nákupy! Při nákupu vánočních hvězd vždy raději zvažte osobní preference každého příjemce. Pokud se jedná o extroverta, milovníka barev, Vánoc nebo člověka co opravdu miluje červenou, nemusíte se nutně za každou cenu držet bílé barvy. Pokud plánujete vánoční hvězdu darovat člověku klidnější povahy, kdo má rád jednoduchost, čistotu a eleganci, věříme, že právě bílé vánoční hvězdy mohou posloužit jako krásný vánoční, nebo narozeninový dárek

 

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Jak se postarat o sukulenty v interiéru

Pořídili jste si novou rostlinu. Ale bojíte se, že nepřežije vaši láskyplnou péči, protože se sukulenty teprve začínáte? Nebojte se. V tomto průvodci péčí o sukulenty vám krok za krokem zodpovíme všechny vaše otázky. Dozvíte se, jak udržet svůj zelený přírůstek nejen naživu, ale i v dobrém stavu. Navíc je to poměrně jednoduché, stačí pochopit jejich přirozené prostředí, kterým je přirozeně teplo a sucho. Sukulenty obvykle pocházejí z oblastí s nízkou vlhkostí a srážkami a nesnesou mráz. S naším průvodcem je však budete moci udržovat ve skvělém stavu bez ohledu na roční období.

Číst celé
Nejčastější otázky spojené s květinami

Nejčastější otázky spojené s květinami

Patnáct zajímavostí o květinách

 

Květiny znamenají mnohem více než jenom parádu do vaší vázy. Jsou s nimi spojeny také časté otázky, které se neustále opakují. Lidé denně do vyhledávače vloží nespočet dotazů spojených s řezanými květinami nebo s jejich péčí. Mezi nejčastější patří například význam jednotlivých barev růží nebo jaké řezané květiny vám ve váze vydrží nejdéle a jak tomu můžete pomoci svou péčí. My jsme si pro vás dnes připravili speciální článek s nejopakovanějšími dotazy, které dostáváme stále dokola. Možná i vám odpovíme na nějakou z otázek, která se vám už dlouho honí hlavou.

Číst celé
Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Oáza klidu ve vašem bytě

Smutníte někdy nad tím, že byste si přáli krásnou, velkou zahradou, plnou květin, stromů a voňavých keřů, bohužel ale v bytě v centru města se tato představa stává téměř nereálnou? Víkendové úniky na chatu nebo popracovní procházky do parku vám nejsou dost, což naprosto chápeme, proto přicházíme s ideálním řešením, kdy si můžete udělat zahradu doslova u vás v bytě. Pokud trpíte nedostatkem venkovního prostoru, milujete zeleň a nechcete se jí vzdát ani během nadcházejících zimních měsíců nebo jen zkrátka milujete rostliny, proč si tedy nevytvořit vlastní vnitřní zahradu? Konkrétní funkce, které vaše vnitřní zahrada bude mít, bude záviset zejména na vašich preferencích, estetice, ale také na úrovni vašich zkušenosti pro pěstování rostlin. V neposlední řadě je také nutné se zamyslet nad celkovým prostorem a podmínkách, které jste schopni konkrétním květinám zajistit. Pokud si nejste jistí, kde začít, nevadí, připravili jsme si pro vás průvodce, ve kterém vám ukážeme možnosti, jak si snadno udělat z vašeho bytu oázu klidu a květin.

Číst celé