RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Sedm výhod nákupu květin online

Kytky domů - Kytky domů, 7 výhod pro nákup květin online

S pokrokem nových technologií a celkovou změnou kultury nakupování a obchodování se doslova roztrhl pytel. Není novinkou že si v dnešní době vystačíme pouze s telefonem nebo počítačem pro nákup téměř jakéhokoliv zboží. Nemusíte se tedy ani pohnout a váš nákup už je na cestě. Mezi všemi těmi e-shopy s oblečením, nábytkem, jídlem mají své významné místo také květiny. Květiny vždy byly a budou jedním z nejkrásnějších dárků, které můžete věnovat a to téměř pro každou zajímavější příležitost. Může to být oslava narozeniny, večírek, promoce a spoustu dalších akcí, kde je výskyt květin zcela nepostradatelný! Online květinářství navíc nabízí širokou škálu druhů, barev a provedení květin, kde si každý vybere tu svoji pravou. Široký výběr květin je důležitý pro co nejpřesnější vyjádření vašich emocí a zprávy, kterou chcete příjemci sdělit, i když se u něj nevyskytujete osobně. V dnešním článku si představíme 7 výhod, které sebou nese doručování květin objednaných na internetu.

 

 

Květiny přesně podle vašeho vkusu

Často se můžete v květinářství setkat s tím, že vám nedají ani trochu prostoru pro vaši kreativitu a výběr květin je zcela na volbě floristy. Ne vždy je to špatně, existuje spousta lidí, kteří raději celé aranžmá nechají na odborníkovi a odnesou si pouze výsledek. Ovšem je zde i druhá skupina lidí, která ráda do kytice promítne kus sebe. Proto se při výběru a vytváření zajímavých květinových dekorací v online květinářství můžete alespoň na chvíli vžít do roli floristy, který vytváří nádherné a personalizované kytice! Máte zde jedinečnou možnsnost vytvořit si kytici přímo vám na míru! Navíc vždy ke květině můžete přiložit zprávu v podobě drobného věnování, aby dotyčný věděl, od koho krásná kytice pochází.

 

Doručení ve stejný den od objednání                                                             

Doručovací služby květin většinou poskytují službu doručení v den objednávky. Což často zachraňuje všechny zapomnětlivé přítele, kteří přehlédli významný datum v kalendáři. Přesně pro tyto hororové scénáře je doručení v ten stejný den opravdovou spásou. S doručením ve stejný den mohou přicházet drobnější omezení, například v podobě omezené objednávací doby, aby byli kurýři schopni doručit kytici na místo v domluvený čas.

 

I online květinářství mají speciální nabídky!

Slevy existují nejen v kamenných obchodech, ale také na internetu! Online květinářství mají často různé akce spojené se sezónnou nebo různými speciálními svátky jako je například svátek svatého Valentýna, nebo všem obchodníkům známý Black Friday. Mimo jiné, zde můžete najít také zajímavé benefity při nákupu více kusů, pokud například plánujete nákup květin do firmy, či na větší oslavu. Proto je vždy výhodné prozkoumat různé nabídky a vybrat si tu, která vám sedí nejvíce. I v tomto ohledu to bude mnohem snadnější, než obejít několik různých květinářství ve městě, stačí vám pouze projít pár odkazů a máte hotovo!

 

Jistota zajištěna

Každé profesionální a prověřené online květinářství vám zaručí také jistoty při každé objednávce, proto se na něj můžete s jakýmkoliv problémem ihned obrátit. Například u nás ve Flora online máte k dispozici sekci Kontakt, kde naleznete hned několik způsobů jak se s námi spojit a my vám rádi poradíme s jakýmkoliv problémem. Každé objednávce je ale věnována speciální pozornost, s rozhodováním jaké online květinářství zvolit vám navíc mohou pomoci také recenze od zákazníků.

 

Objednáte kdykoliv

U online květinářství neexistuje nic jako otevírací doba. Většina online květinářství funguje nepřetržitě v závislosti na denní dobu. Ať už jste ranní ptáče nebo noční sova, kytici si můžete objednat kdykoliv. Stačí vám pouze vyplnit dobu doručení, kdy si přejete aby byla předána příjemci, vyplnit potřebné údaje, zaplatit a je to! Je třeba ale počítat s tím, že kurýři pracují v omezenou pracovní dobu, proto pokud objednáte v 1 hodinu ráno, nepředpokládejte, že kytice bude do hodiny doručena.

 

Vždy všeho dostatek

Díky tomu, že online obchod není omezen pouze na drobný obchod, nabídka bývá opravdu široká! Samozřejmě i zde se může stát, že některou z květin nebudou mít v konkrétním termínu na skladě, ovšem je zde mnohem menší pravděpodobnost než u kamenného obchodu. Navíc co se týče celkového výběru květin, online květinářství nemají konkurenci a je to jedna z dalších výhod oproti tradičním obchodům.

 

Ušetřete čas

A v neposlední řadě jedna z nejzásadnějších výhod online květinářství je rozhodně čas! Nemusíte se už trápit tím, že nestíháte otevírací dobu, že nemáte čas kytici vyzvednou na daném místě, nebo že vám došla hotovost a květinářství neakceptuje karty. Stačí vám doslova pár minut a můžete mít od samotného výběru kytice až po zaplacení hotovo, aniž byste se zvedli ze židle, jak jednoduché a efektivní, že?

 

Doufáme že vás 7 výhod, proč zvolit květinového kurýra přesvědčilo k tomu pořídit váš další květinový nákup online. Podívejte sa na širokou nabídku květin, které Flora online nabízí, věříme, že si z naší nabídky vybere naprosto každý.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

SCALA

SCALA

AISHA

AISHA

AMY

AMY

AUGUSTINA

AUGUSTINA

BELISE

BELISE

BIBIANA

BIBIANA

CATHARINA

CATHARINA

CINDY

CINDY

CLEMENTINE

CLEMENTINE

DARCIA

DARCIA

DURIANA

DURIANA

ELEN

ELEN

ELIEN

ELIEN

ELISABETH

ELISABETH

VIOLETAS

VIOLETAS

SOFIE

SOFIE

LINDA

LINDA

AMORA

AMORA

PIPA

PIPA

KVĚTINOVÝ KOŠ LILI

KVĚTINOVÝ KOŠ LILI

BONITA

BONITA

KVĚTINOVÝ KOŠ ROBIN

KVĚTINOVÝ KOŠ ROBIN

KVĚTINOVÝ KOŠ SOFIE

KVĚTINOVÝ KOŠ SOFIE

SMUTEČNÍ KYTICE 7

SMUTEČNÍ KYTICE 7

LUDMILA

LUDMILA

OTILIE

OTILIE

MICHEL

MICHEL

LILIEN

LILIEN

ANEŽKA

ANEŽKA

ESTER

ESTER

KVĚTINOVÝ KOŠ MIX

KVĚTINOVÝ KOŠ MIX

AMY SET 1

AMY SET 1

BONITA SET 1

BONITA SET 1

BONITA SET 5

BONITA SET 5

ROOSY

ROOSY

CORAL

CORAL

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Vše, co potřebujete vědět o péči o sukulenty v interiéru

Jak se postarat o sukulenty v interiéru

Pořídili jste si novou rostlinu. Ale bojíte se, že nepřežije vaši láskyplnou péči, protože se sukulenty teprve začínáte? Nebojte se. V tomto průvodci péčí o sukulenty vám krok za krokem zodpovíme všechny vaše otázky. Dozvíte se, jak udržet svůj zelený přírůstek nejen naživu, ale i v dobrém stavu. Navíc je to poměrně jednoduché, stačí pochopit jejich přirozené prostředí, kterým je přirozeně teplo a sucho. Sukulenty obvykle pocházejí z oblastí s nízkou vlhkostí a srážkami a nesnesou mráz. S naším průvodcem je však budete moci udržovat ve skvělém stavu bez ohledu na roční období.

Číst celé
Nejčastější otázky spojené s květinami

Nejčastější otázky spojené s květinami

Patnáct zajímavostí o květinách

 

Květiny znamenají mnohem více než jenom parádu do vaší vázy. Jsou s nimi spojeny také časté otázky, které se neustále opakují. Lidé denně do vyhledávače vloží nespočet dotazů spojených s řezanými květinami nebo s jejich péčí. Mezi nejčastější patří například význam jednotlivých barev růží nebo jaké řezané květiny vám ve váze vydrží nejdéle a jak tomu můžete pomoci svou péčí. My jsme si pro vás dnes připravili speciální článek s nejopakovanějšími dotazy, které dostáváme stále dokola. Možná i vám odpovíme na nějakou z otázek, která se vám už dlouho honí hlavou.

Číst celé
Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Jak si z vašeho bytu udělat zahradu

Oáza klidu ve vašem bytě

Smutníte někdy nad tím, že byste si přáli krásnou, velkou zahradou, plnou květin, stromů a voňavých keřů, bohužel ale v bytě v centru města se tato představa stává téměř nereálnou? Víkendové úniky na chatu nebo popracovní procházky do parku vám nejsou dost, což naprosto chápeme, proto přicházíme s ideálním řešením, kdy si můžete udělat zahradu doslova u vás v bytě. Pokud trpíte nedostatkem venkovního prostoru, milujete zeleň a nechcete se jí vzdát ani během nadcházejících zimních měsíců nebo jen zkrátka milujete rostliny, proč si tedy nevytvořit vlastní vnitřní zahradu? Konkrétní funkce, které vaše vnitřní zahrada bude mít, bude záviset zejména na vašich preferencích, estetice, ale také na úrovni vašich zkušenosti pro pěstování rostlin. V neposlední řadě je také nutné se zamyslet nad celkovým prostorem a podmínkách, které jste schopni konkrétním květinám zajistit. Pokud si nejste jistí, kde začít, nevadí, připravili jsme si pro vás průvodce, ve kterém vám ukážeme možnosti, jak si snadno udělat z vašeho bytu oázu klidu a květin.

Číst celé