телефон:
корзина: 0 штук
общая цена: 0 RUB
0
Завершить заказ

Květiny k 50. narozeninám

Nezapomenutelná oslava 50. narozenin

Oslava padesátin někoho z našich blízkých je už opravdu příležitost, která si žádá velkou oslavu se vším všudy. Nejen květiny, ale také by na oslavě neměl chybět dort, balónky, aby si si oslavenec přišel stále mlád a našel v sobě kus dítěte, rozhodně nevynechejte také šampaňské, které naopak trochu vykompenzuje výhody dospělosti. Padesát let je zkrátka velký důvod k oslavě, tento životní milník a den bychom si měli umět zpříjemnit i krásnými květinami a proto plánování narozeninové oslavy je dobré začít plánovat předem a co nejvice dopodrobna.

 

Výběr správných květin

Padesáté narozeniny a květiny doprovázející celou oslavu by měly být především působivé. Měl by z nich doslova vyzařovat pocit nezapomenutelnosti a smysluplnosti. Druh květin, který vyberete na oslavu by měl záviset zejména na vašem vztahu s oslavencem. Pokud například chystáte narozeninovou oslavu pro svého manžela, červené růže budou pro tuto situaci skvělou volbou - vyjádříte mu vaši lásku, kterou k němu už několik let neustále cítíte a přidají celé situaci chtěnou smyslnost. Naopak pokud plánujete oslavu padesátých narozenin pro vaše rodiče, volte raději květiny růžové barvy, pro přátele bude zase ideální žlutá barva, která dodá celé oslavě veselí, pocit radosti a hlavně žlutá barva je symbolem přátelství.

Pokud si stále nejste úplně jisti výběrem, smíšená kytice jak různých barev, tak i květů je bezpečnou a zároveň i účinnou volbou pro jakoukoliv oslavu narozenin. Nebojte se trochu zaexperimentovat a zkuste zvolit i druhy květin, které například nemusí být zas tak známé, ale dokážou překvapit!

 

Jaký druh tedy zvolit?

Růže hrají důležitou roli v našich životech, aniž bychom si to možná pořádně uvědomovali. Proto by právě tyto květy neměly chybět ani u významného životního milníku, jako je právě 50. rok života. Poté jak jsme psali výše, už bude záležet na vzájemném vztahu mezi vámi a oslavencem.

Mezi další vhodné druhy květin, které jsou skvělé právě pro oslavu 50. narozenin patří orchideje. Jemné květy s výraznou vůní nemusíme představovat, modré orchideje mohou mít právě pro tuto situaci hlubší význam, než bychom si mysleli. Tmavě modrá je symbolem síly, oddanosti a moudrosti. Říká se že člověk s věkem zmoudří a proto je právě modrá barva ideálním darem s hlubším významem.

Dále nešlápnete vedle také s liliemi, které dokážou vytvořit nádhernou a čistou kytici. Pokud se nemůžete však rozhodnout jakou květinu zvolit, můžete k čemukoliv dalšímu zapojit také frézie, eukalyptus, nevěstin závoj nebo třezalku.

 

Naplánujte oslavu do posledního detailu

Jakmile budete mít všechny dárky, narozeninové květiny naplánované do posledního detailu, je nutné doladit celkový vzhled vaší narozeninové párty. Zkuste sladit barvy květin spolu s prostíráním, nádobím, balonky a dokonce i s dary! Uvidíte že celková kompozice bude vypadat naprosto úchvatně. Je dobré zvolit si dvě až tři barvy, do kterých budete celou oslavu směřovat. Pokud byste zvolili pouze jednu, nemuselo by to působit moc hezky, naopak příliš jednolitě. Pokud nakombinujete různé barvy, celkový prostor se zvětší a více otevře. Mimo barevné schéma nezapomeňte naplánovat také program, který by měl být hlavně podle gusta oslavence. Miluje akční párty? Zajistěte DJ, který se vám postará aby na vaší oslavě nebylo nechtěné ticho. Nebo naopak oslavenec preferuje spíše poklidnější sešlost? V tomto případě zkuste připravit jinou formu zábavy, která ale stáhne pozornost všech hostů. Zkuste například vytvořit vzpomínkovou prezentaci, která nádherně zobrazí život oslavence za jeho celých 50 let. Materiál na vzpomínkovou prezentaci nebo video můžete získat právě od vašich hostů a můžete tak udělat nádhernou a nezapomenutelnou vzpomínku, která určitě všechny dojme.

Из нашего предложения

ADRIANA

ADRIANA

SCALA

SCALA

AGNES

AGNES

RUDY

RUDY

ALENKA

ALENKA

ALEXIS

ALEXIS

AMY

AMY

ANNA

ANNA

APOLENA

APOLENA

ARIEL

ARIEL

DARI

DARI

BARBIE

BARBIE

BABETA

BABETA

BELISE

BELISE

BERENIKA

BERENIKA

APOLENA SET 1

APOLENA SET 1

BIANKA

BIANKA

BIBIANA

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Здесь вы можете выбрать желаемое количество цветов. ? 0 RUB

BLANDINE

BLANDINE

CARMEN

CARMEN

CATHARINA

CATHARINA

CELESTINA

CELESTINA
НАШ СОВЕТ

CINDY

CINDY

CLEMENTINE

CLEMENTINE

CLEOPATRA

CLEOPATRA

CLOE

CLOE

CORIN

CORIN

DARCIA

DARCIA

DESIRE

DESIRE

DIANA

DIANA

DORA

DORA

DURIANA

DURIANA

ELEN

ELEN

ELIEN

ELIEN

ELISABETH

ELISABETH

Вы также можете быть заинтересованы в

Этикетка и продукта страницы

Когда жертвуя розы

Когда жертвуя розы

Даже одна роза, пожалуйста! Когда пожертвовать?

Каждый человек имеет в своей жизни, по крайней мере, одна женщина, которая будет иметь свою благодарность за то, что она сделала для него, постоянно выражать. Она не должна быть дорогой подарок, после чего женского желания, а также. Самая большая радость делает мелочь. Помогите ей, потому что в своем доме или просто купить цветок. Но вы не думаете о покупке дорогой букет цветов. Просто купить прекрасные розы. Это всегда делает самым счастливым и радостным отлично каждый день, даже если это был худший день в жизни женщины.

читать весь
Когда женщина дает цветок

Когда женщина дает цветок

Любой случай, когда женщина не забудьте подарить цветы

У женщины нежные существа, которые должны быть избалованным. Если вы заботитесь о ней и заботиться о ней, то оно выполняется и не делает вашу жизнь несчастной. По женщинам также признают реальный успешный человек. Говорят, что, согласно признают женщины улыбаются успешный человек, поэтому джентльмены всегда следует позаботиться о том, чтобы их партнеры на губах всегда была улыбка, символизирующий, что она любима.

читать весь
букеты из роз

букеты из роз

Доставка букета из роз

Чтобы дать букет своей жене, подруге или любовника или деловых партнеров? Доставка букета из роз дома или на работе является общим многими флористами. Букеты могут доставить точно в назначенное время, 7 дней в неделю. Доставка полностью анонимным на карточке дается только текст, который вы запрашиваете.

читать весь