телефон:
корзина: 0 штук
общая цена: 0 RUB
0
Завершить заказ

Nejlepší místa kde se pokochat jarními květinami

Kam vyrazit pokochat se květinami

Podle nás neexistuje lepší způsob, jak strávit krásný jarní den, než vyrazit ven a užít si veškerých benefitů, které jarní příroda a počasí nabízí. To bez váhání zahrnuje ty nejkrásnější květiny celé sezóny! I když se v jarním období budete koupat v kráse květin na vaší zahradě, místních parcích a zahradách, rozhodně není na škodu načerpat trochu inspirace i ze světa a doufat, že jakmile doba dovolí, i vy budete moci všechna tato krásná místa navštívit. Různé evropské destinace mají rozhodně co nabídnou, nahlédneme i za oceán a ukážeme vám místa, které na jaro ožívají zcela novým životem. Pokud někdy v budoucnu budete plánovat jarní dovolenou a jste přitom vášnivým milovníkem květin všeho druhu, tyto destinace by vám rozhodně neměly uniknout.

 

Nizozemí

Tato destinace pravděpodobně nikoho příliš nepřekvapí. Slavný Keukenhof, nazývaný často také jako Zahrada Evropy je považován za jednu z největších květinových zahrad na celém světě! Každoročně je zde vysazeno přibližně 7 milionů cibulek, které v době svého květu tvoří nádherné květinové mozaiky. Festival tulipánů se zde koná každoročně v jarním období a trvá kolem 2 měsíců. Milovníci tulipánů si toto místo rozhodně oblíbí a budou se moci kochat až 800 různými druhy tulipánů.

 

Itálie

Roseto Fineschi, neboli zahrada plná růží, kterou můžete najít ve středním Toskánsku patří nepochybně do hledáčku každého milovníka růží! V této zahradě najdete nejvíce kultivarů růží, než v jakékoliv jiné růžové zahradě na světě. Pokud toužíte spatřit ty nejvzácnější odrůdy růží, můžete si být jistí, že budete na správném místě! Nemluvě o tom, jak jedinečnou a omamnou atmosféru toto místo má.

 

Francie

Francie nabízí hned několik zajímavých míst, kde se můžete pokochat jarními květinami. Mezi nejoblíbenější však patří Monetova zahrada v Giverny. Tato slavná zahrada se skládá ze dvou různých částí a to z květinové zahrady, která je známá pod názvem Clos Normand a vodní zahrady. Prohlídku si zde můžete zajistit jak s průvodcem ve skupině, nebo i individuálně. Díky průvodci se dozvíte také mnoho zajímavých informací jak o květinách, tak i samotném místě.

 

Nejen Evropa, ale také Amerika má během jarních měsíců co nabídnout. Kam se podívat v USA v jarním období?

 

Washington D.C

Washington D.C. je doslova vyhlášený svými třešňovými květy, na které se nejen jeho obyvatelé, ale také turisté těší každé jaro. Dokonce i úplně první třešně, které zde kdy byly vysazeny jsou stále naživu a ve zdravé kondici. Pro všechny milovníky historie je Washington D.C ideálním cílem jak spojit návštěvu krásných památek a zároveň se pokochat nádhernými květinami.

 

Kalifornie

Západ USA má taktéž co nabídnout, slavná rezervace s názvem Poppy v Antelope Valley v Kalifornii je skvělým místem, kde se můžete pokochat nádhernými dlouhými lány plných oranžových vlčích máků. Rezervace navíc nabízí jak 8 kilometrů stezek po kopcích, ze kterých budete mít úžasnou podívanou na maková pole.

 

Kam v České republice?


Nesmíme zapomínat samozřejmě také na naši krásnou zem, která má rozhodně co nabídnout.

 

Flora Olomouc

Pravidelně se koná známá výstava květin, Jarní Flora Olomouc, která je bohužel pro rok 2021 zrušena. Aktuálně můžeme jen doufat, že letní a podzimní měsíce přinesou větší potěšení a Olomouc bude opět plný výstavních květin.

 

Levandulová farma Starovičky

Pokud jste milovníky levandule potěší vás rozhodně Levandulová farma Starovičky, kde se můžete pokochat dlouhými lány plných voňavé levandule. Po cestě se navíc můžete zastavit v obchůdku s levandulovými produkty a odnést si něco pořádně uklidňujícího i s sebou domů. Levandulová farma se navíc nachází v krásném prostředí Jižní Moravy, tudíž se vám nabídne nejen nádherný pohled na levandulové pole, ale také na krásné a tradiční vinice, kterými je tento kraj proslulý.

 

Ačkoliv dnešní doba cestování nepřeje, inspirace není nikdy dost a my doufáme, že již brzy budeme moci vycestovat za květinami různě po světě. Nyní nám nezbývá nic jiného, než se kochat nad fotkami, plánovat a hlavně věřit, že tomu bude tak co nejdříve.

Из нашего предложения

Вы также можете быть заинтересованы в

Этикетка и продукта страницы

Когда жертвуя розы

Когда жертвуя розы

Даже одна роза, пожалуйста! Когда пожертвовать?

Каждый человек имеет в своей жизни, по крайней мере, одна женщина, которая будет иметь свою благодарность за то, что она сделала для него, постоянно выражать. Она не должна быть дорогой подарок, после чего женского желания, а также. Самая большая радость делает мелочь. Помогите ей, потому что в своем доме или просто купить цветок. Но вы не думаете о покупке дорогой букет цветов. Просто купить прекрасные розы. Это всегда делает самым счастливым и радостным отлично каждый день, даже если это был худший день в жизни женщины.

читать весь
Когда женщина дает цветок

Когда женщина дает цветок

Любой случай, когда женщина не забудьте подарить цветы

У женщины нежные существа, которые должны быть избалованным. Если вы заботитесь о ней и заботиться о ней, то оно выполняется и не делает вашу жизнь несчастной. По женщинам также признают реальный успешный человек. Говорят, что, согласно признают женщины улыбаются успешный человек, поэтому джентльмены всегда следует позаботиться о том, чтобы их партнеры на губах всегда была улыбка, символизирующий, что она любима.

читать весь
букеты из роз

букеты из роз

Доставка букета из роз

Чтобы дать букет своей жене, подруге или любовника или деловых партнеров? Доставка букета из роз дома или на работе является общим многими флористами. Букеты могут доставить точно в назначенное время, 7 дней в неделю. Доставка полностью анонимным на карточке дается только текст, который вы запрашиваете.

читать весь