RADI VÁM PORADÍME na tel .:
košík: 0 ks
celková cena: 0.00 €
0
Dokončiť objednávku

Omluva květinou

Řekněte promiň správnými květinami

Každý z nás někdy udělal chybu, na kterou by nejraději zapomněl a vymazal ji. Ovšem nejdůležitější věc, na kterou je dobré brát ohled je rozhodně ponaučení ze svých chyb. Upřímná omluva je cennější, než by se na první pohled mohlo zdát a vězte, že dotčený člověk si ji bude ještě dlouho pamatovat. Pokud tedy chcete vyjádřit své pocity lítosti a požádat vašeho blízkého o upřímné odpuštění, zkuste to květinami. Při správné volbě dokážou opravdové zázraky! Nevěříte? Pojďte se spolu s námi podívat na konkrétní druhy květin, které dokážou říct omluvu skoro za vás.

 

Jaký druh květin zvolit?

Mezi nejoblíbenější a nejúčinnější druhy květin pro omluvu patří hlavně růže, tulipány, karafiáty, kopretiny, gerbery nebo orchideje. Můžete buďto zvolit kytici složenou pouze z jednoho druhu, nebo libovolně kombinovat různorodější kombinace. Pokud chcete zvolit orchidej, můžete se rozhodnou pro méně známou variantu v podobě řezaných květin, nebo zvolit klasiku v květináči. Orchideje jsou oblíbené květiny do domácnosti a pokud se rozhodnete omluvit se právě s nimi, můžete si být jisti, že květy budou ublíženému ještě dlouhou dobu připomínat vaše omluvné gesto. Při správné péči navíc vydrží i více sezón.

Kdy poslat kytici?

Pokud chcete použít kytici jako omluvu, je důležité abyste tak učinili včas. Správné načasování je totiž základ a je nutné jednat hned. Pokud budete váhat příliš dlouho, vaše omluva už nemusí vyznít ublíženému tak upřímně, jako vám. Čím déle budete vyčkávat, než se odhodláte kytici skutečně odeslat, bude klesat vaše šance na odpuštění. Samozřejmě vždy záleží na vzájemném vztahu a také na velikosti a vážnosti chyby, kterou jste způsobili. Vaše myšlenky o chybě běží totiž stejně tak jako vám, i ublíženému.. a přílišné přemýšlení může vyvolat vlnu dalších otázek a negativních emocí. Pokud tedy zakročíte s vaší omluvou a uvědoměním včas, může vám to ušetřit mnoho nepříjemných situací a nebo dokonce zachránit váš vzájemný vztah.

Přidejte něco navíc

Jakmile vybere tu perfektní kytici čerstvých květin, můžete zvážit, zda nepřidat k vaší objednávce ještě něco drobného navíc. Pokud navíc využijete ještě služeb kurýra, bude vaše omluva větším překvapením! Spolu s květinami navíc vždy můžete poslat také kartičku, na které máte možnost vyjádřit vaše slova omluvy. Nejen kartičku, ale k všemu navíc můžete přidat ještě kousek luxusní čokolády na rozmazlení, roztomilého medvídka nebo flašku výborného vína či šampaňského. Všechny tyto drobnosti se počítají a vám rozhodně přihrají do karet. Díky těmto maličkostem bude váš květinový dar ještě smysluplnější!

 

Mimo zaslání květinové omluvy a drobného dárku je dobré také popřemýšlet o svém jednání a důvodech, které vedly k tomu, že se chyba stala. Možná toto drobné zamyšlení se, vám pomůže ponaučit se pro příště abyste se zachovali jinak a žádná omluva tak nebyla třeba. Protože jedině opravdové uvědomění a ponaučení z chyb je tím největším gestem co pro nejen pro sebe, ale zejména pro své blízké můžete udělat. 

Z našej ponuky

SCALA

SCALA

AGNES

AGNES

ALENKA

ALENKA

APOLENA

APOLENA

AUGUSTINA

AUGUSTINA

BARBIE

BARBIE

BABETA

BABETA

BEATRIX

BEATRIX

BELISE

BELISE

BERENIKA

BERENIKA

MILKA SRDCE 165g i

MILKA SRDCE 165g

RAFFAELLO 150g i

RAFFAELLO 150g

MERCI 250g i

MERCI 250g

BONBONIERA MILKA 110g i

BONBONIERA MILKA 110g

TOFFIFEE 125g i

TOFFIFEE 125g

TATIANA ČOKOLÁDOVÝ MIX 172g i

TATIANA ČOKOLÁDOVÝ MIX 172g

BOHEMIA SEKT DEMI SEC 0,75l i

BOHEMIA SEKT DEMI SEC 0,75l

ČERVENÉ VÍNO 0,75l i

ČERVENÉ VÍNO 0,75l

PLYŠOVÝ MEDVĚD i

PLYŠOVÝ MEDVĚD

BIANKA

BIANKA

BIBIANA

BIBIANA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Tu vyberte vami požadovaný počet kvetov. ? 0.00 €

BLANDINE

BLANDINE

CARMEN

CARMEN

CELESTINA

CELESTINA
NAŠ TIP

CINDY

CINDY

CLEMENTINE

CLEMENTINE

CLEOPATRA

CLEOPATRA

DESIRE

DESIRE

DITA

DITA

DURIANA

DURIANA

ELIEN

ELIEN

EMILIE

EMILIE

ZOLMA

ZOLMA

VIOLETAS

VIOLETAS

TAMARA

TAMARA

Mohlo by vás tiež zaujímať

Popis stránky a produktu

Kytíce Slnečnic

Kytíce Slnečnic

Slnečnice a ich neskonalá krása

Leto je bohužiaľ už za nami. Opäť sme si pripomenuli, ako ten čas rýchlo letí. Je tu už znovu jeseň, čo znamená, že na záhradách začne také to klasické zber zeleniny a tiež hrabanie lístia. Bohužiaľ sa však zase na chvíľku musíme rozlúčiť s nádhernými kvetmi, ktoré sú všade okolo nás.

čítať celé
Kedy darovať ruže

Kedy darovať ruže

Aj jediná ruža poteší! Kedy ju darovať?

Každý muž má vo svojom živote minimálne jednu ženu, ktoré by mal svoje vďaka za to, čo pre neho urobila, neustále vyjadrovať. Nemusí to však byť pomocou drahých darčekov, po ktorých žena rovnako netúži. Najväčšiu radosť urobí drobnosť. Pomôžte jej preto v domácnosti alebo ju len tak kúpte kvetinu. Nemusíte však premýšľať nad kúpou drahého Puget kvetín. Stačí len kúpiť roztomilú ružu. Tá urobí vždy tú najväčšiu radosť a dokonale rozradostí každý deň, aj keby sa malo jednať o najhorší deň v vedľajšej žene živote.

čítať celé
Kedy darovať žene kvetinu

Kedy darovať žene kvetinu

Udalosti, pri ktorých nezabudnite žene darovať kvetinu

Žena je jemné stvorenie, ktoré sa musí hýčkať. Ak sa o ňu staráte a pečujete o ňu, potom je spokojná a nerobí vám zo života peklo. Podľa ženy sa tiež spozná skutočný úspešný muž. Hovorí sa totiž, že podľa úsmevu ženy sa pozná úspešný muž, preto by sa páni mali vždy starať o to, aby na perách ich partneriek bol vždy úsmev symbolizujúci to, že je milovaná.

čítať celé